Stínící tkaniny na plot,plachty a balkónové zástěny

Vážení zákazníci,

neustále se snažíme rozšířit naši nabídku o zajímavé produkty. To že již řadu let prodáváme stínící tkaniny na plot je všeobecně známo. Nyní jsme ale nabídku zaměřenou na stínící textílie rozšířili o barvu Antracit ,která není tak okoukaná jako klasická zelená barva. Pokud si nevíte, jak se tato stínící textilii upevnit, tak máme řešení. Jedním z nich jsou elektrikářské stahovací pásky a druhou možností je vázací drát, který máme také v nabídce.. Stačí drátek popř. malá stahovačka, není důvod to přehánět ..

 Stínící tkanina na plot 100cm x 10m, 230g/m2, 95% antracit, STREND PRO

Dále v nabídce jsou novinkou plotové a balkónové zástěny, která jsou z PVC materiálu a tak jsou snad navěky. Nejoblíbenější jsou imitace bambusu. Pokud tedy zvažujete bambusový plot, tak doporučujeme tuto dokonalou imitaci plotové zástěny, která se hodí jak na plot,tak pergolu, terasu, balkón a atd

 Plotová zástěna PVC, 100cm x 3m, 1300g/m2, bambus, ENCE, STREND PRO

 

Pokud ani toto není to co hledáte , tak nebojte, nabídka originality nemá na Zigimarket.cz konce. Doporučujeme také stínící plachty . V naší nabídce různé rozměry stínících plachet převážně značky Rowena, které jsou vhodné na terasna terasu. Tato stínící plachta Rowena je ve dvou velikostech a je naprosto dokonalá :-)

Stínící plachta, trojúhelníková, 5 x 5m, PE, krémová, ROWENA

Doufáme, že jste našli vše o možnostech ,jak inteligentně zastínit plot či třeba terasu . Pokud ne, tak doporučujeme také naše další články 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení