Náhradní pláště, duše a kola na rudl a stavební kolečko

Vážení zákazníci , 

po menší pauze se musíme opět pochválit. Povedlo se nám totiž rozšířit nabídku zaměřenou na náhradní díly pro rudly a stavební kolečka o náhradní duše ,pláště či rovnou celá kola.

Pokud jde o rudly, tak věříme, že u nás najdete vše potřebné a to jak náhradní pláště a duše různých rozměrů, tak také kolečka jak s plným, tak s děleným diskem , kde by v budoucnu měla být jednodušší výměna duše a pláště.

Plášť a duše na rudl, rozměr 4,00 - 4 ( 280 x 90mm ), DIN 7777

Pokud hledáte náhradní kolo pro stavební kolečko, tak tam máme také solidně našlápnuto. Největším hitem jsou plná kola s hřídelí 16 a 12 mm. V této nabídce naleznete opravdu snad všechny druhy náhradních plášťů a kol

Plášť a duše na stavební kolečka, rozměr 3.50 - 8

Pokud hledáte nějaké speciální kola třeba na vozíky, tak i taková kola máme v nabídce. Jen se mrknout a vybrat si to své . 

Kolečko náhradní nafukovací s ložisky, hřídel 16mm

Závěrem jedna dobrá rada ! 

Než si začnete vybírat kolo , tak doporučujeme znát účel, sílu hřídele, průměr kola a také rozteč. Prostě čím více informací máte, tím lepší kolečko můžeme nabídnout

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení