Co je u nás nového ?

Vážení zákazníci , 

po menší odmlce přicházíme opět s řadou novinek a informaci o nejprodávanějších produktech . Mezi největší novinky je změna našeho primárního dopravce za GLS. 

V oblasti rozšíření nejrůznějšího sortimentu samozřejmě také neleníme a neustále pracujeme na novinkách , během prázdnin jsme rozšířili nabídku asi o 2000 položek.

Nejprodávanější položky jsou tradičně naše plotové zástěny a stínící tkaniny ,o kterých jsme se rozepsali již dříve v našem blogu , jak vybrat stínící tkaninu.

Dále jsme se mrkli na nabídku poštovních schránek , kdy naše nabídka byla převážně zaměřena na nerezové schránky na ploty. Dnes se můžeme pochlubit o daleko vyrovnanější nabídku schránek , kde naleznete jak plastové poštovní schránky , tak i kovové , řekněme více tradiční

Pokud si potrpíte na pořádek v autě a nebo dílenském vybavení, tak doporučujeme také mrknout , protože vany do kufru a další autodoplňky za luxusní ceny se jistě mohou také hodit :-) 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení